DUYURULAR/HABERLER

Bir veda yazısıdır !

Değerli Kooperatif Üyeleri

Öncelikle hepinize samimi selamlarımı yolluyorum.

Bendeniz MUSTAFA HUNCA Zümrütevler Kooperatifi sitesinde yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre ikamet ettim. Daha sonra ise geçen yıl bazı özel nedenlerle siteden ayrılıp başka bir mekana taşınmak durumunda kaldım.

Bu zaman zarfında tabii ki hem hoş hem de nahoş anılarım oldu. Yine de güzel bir yerde bu süreyi geçirmiş olduğum için mutluyum.

Diğer taraftan, kooperatif yönetimine ait web sayfasını hem kurdum hem de yine yaklaşık 10 yıl boyunca çalıştırdım. Bu kooperatife ÇOK ŞEYLER katmış olan (umarım insanlar bir gün gerçekten farkına varırlar) değerli İSMAİL DEMİRBAŞCI kardeşim ve değerli DAVUT ALTUNTAŞ kardeşimle birlikte güzellikler meydana getirebilmek için bayağı mesai harcadık ve kafa patlattık. Uzun saatler boyunca en doğru çözümleri bulabilmek için fikir ve görüşlerimizi paylaştık. Bunları kooperatifin daha iyiye gidebilmesi için yürekten dert edindik. Hatta yine kooperatifin hakkını (ve elemanını) savunabilmek için belirli kişilerle mahkemelik bile olduk.

Sitede şu anda bir düzen varsa, inanınız ki o dönemdeki gayretler neticesinde olmuştur. Hemen belirteyim ki kazanılan seçimlerde web sayfasının da çok ciddi katkısı olmuştur (Bunun en çok farkında olan da İsmail Bey’in bizzat kendisidir).

Bu hizmetlerim için tarafıma ayda 100 TL (evet yanlış okumadınız 100 TL) bir sembolik ücret takdim edilmekteydi. Haziran 2021 den itibaren bu anlaşmaya son vermiş bulunuyor kooperatifin Selahattin KÖSE Bey başkanlığındaki yeni yönetimi. Sanırım, böylece “değerli bir tasarruf” da yapmayı hedeflemiş bulunuyorlar 🙂 Tabii ki, saygı duymak gereken bir karar.

Dolayısıyla bundan sonra web sayfasıyla ilgili hiçbir ilişkim kalmadığını ilgili kişilere ve üyelere bildirmek isterim. Zaten de bugüne kadar, başkanların bir talimatı veya onayı olmadan herhangi bir hususu paylaşmadığımı da belirteyim.

Bu vesileyle tekrar ÖZELLİKLE İsmail Bey kardeşime ve de çok emeği geçen Davut Bey Kardeşime sevgilerimi ve saygılarımı sunar, Selahattin Bey’e de çalışmalarında başarılar dilerim. Unutmadan hemen belirteyim ki Özlem ATABEY Hanım’ da geldiğinden beri inanılmaz bir katkı vermiş bulunmaktadır. Burada geçirdiğim süre içinde bizlere hizmet veren ALİ KARAKILIÇ kardeşime de özellikle teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmetleri ve değeri hiç şüphesiz çok kutsaldır.

Mevcut yönetim kurulu başkanı Sayın Selahaddin KÖSE ile ilgili olarak da birkaç kelime yazmazsak haksızlık olur, şüphesiz ki. Kendisi de İsmail Demirbaşcı’dan aldığı bayrağı gerçekten de cansiperane bir gayretle taşıyarak siteye büyük katkılarda bulundu ve bulunmaya da devam ediyor. Kendisinden Allah razı olsun ve eminim birçok üye de aynı şekilde hakkını helal ediyordur, başkana.

Diğer taraftan Sayın Avukat Bilal İstek kardeşime de kooperatif ile ilgili olarak meydana gelen bir davada tarafımıza vermiş olduğu destek için keza müteşekkirim.

Böyle insanların kıymetini bilmek sevap değil de nedir, hani ahde vefa denilen insani değerlerden bahsetmek gerekirse 🙂

Herkese en iyi sağlık ve mutluluk dileklerimle

MUSTAFA HUNCA
(Eski komşunuz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir