DUYURULAR/HABERLER

Duyuru – 2019/10: Ortaklarımızı 27 Temmuz Cumartesi Zümrüt Kafede yapacağımız sohbet toplantısına bekliyoruz

Değerli Kooperatif Ortaklarımız,

23 Temmuz 2019 tarihinde sizlerle paylaştığımız 2019/09 tarihli duyurumuzun (Yaklaşan Genel Kurul öncesi yönetimimiz hakkında yapılan iftiralarla ilgili açıklamalarımız) sonunda yönetime aday olan diğer gruptan gelecek olan paylaşımları da burada yayınlayabileceğimizi duyurmuştuk. Yalnız aynı yazıda belirtmiş olduğumuz tek koşulumuz vardı. O da gerçek dışı veya gerçeğin çarpıtıldığı beyanlara başvurulmamasını ve de belirli bir seviyenin altında üslup kullanılmasını rica etmiştik. Fakat yine bahsi geçen kişiden gerçek belgelere dayanan ve hakikati yansıtan paylaşım değil de gerçeği tahrif ederek yanıltma ve böylece oy toplamaya yönelik ifadelerle dolu yanıtlar aldık.

Dolayısıyla bu platformu (yani web sayfamızı) bunlarla doldurarak yanıtlamaya çalışmak yerine (zira bizler gibi, bu sayfaları okuyanların sabrı ve zamanı da sınırlı olabilecektir muhtemelen) bahsi geçen kişinin iddialarına 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:30 da Kooperatifin Kafesinde (Zümrüt Kafe) isteyen herkesin katılabileceği toplantıda bizzat yanıt vermeyi daha uygun ve aklıselim bulduk.

Böylece, merak edilen veya yeterli bilgi sahibi olmadığınızı düşündüğünüz her türlü konuda sorularınızı yanıtlayabilmek için Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmail Demirbaşcı ve yönetimin diğer üyeleri sizleri yukarıda belirtilen mekanda görmeyi arzu etmektedirler.

Diğer taraftan yönetime talip olan diğer gruptan adayları da arzu ettikleri takdirde bu toplantıya özellikle davet ediyoruz – ki böylece bizlere sorularını ve tenkitlerini yöneltebilsinler ve biz de gerekli cevapları verebilelim.

Lütfen zaman ayırıp geliniz. Kooperatif ve hepimiz için çok önemli olan genel kurul toplantımız öncesinde sorularınız varsa yöneltiniz ve dolayısıyla önümüzdeki dönem için yönetimi seçme konusunda daha sağlıklı karar verebilmeniz mümkün olsun.

YÖNETİM KURULU

TOPLANTI YERİ: Zümrüt Kafe
TOPLANTI ZAMANI: 27 Temmuz 2019 saat 14:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir