DUYURULAR/HABERLER

Duyuru – 2019 /12: Eski Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Demirbaşcı’dan Teşekkür Mesajı

Değerli ortaklarımız, Çok kıymetli Zümrüt Evleri Sakinleri ve Site çalışanlarımız

16.08.2016 tarihinde yedek yönetim kurulu üyesi listesinden geldiğim göreve 16.07.2017 ve 22.07.2018 tarihlerinde yapılan genel kurullarda sizlerin teveccühü ile tekrar seçilerek devam ettim. 29.07.2019 tarihinde yapılan genel kurulda yönetim kuruluna aday olmayıp, öteden beri devam ettirdiğim görevimi tamamlamış bulunmaktayım. Diğer taraftan 29.07.2019 tarihinde yapılan seçimli genel kurulda denetçi adayı olarak sizlerin karşısına çıktım ve yine teveccühünüz ile üç yıllığına denetçi olarak seçildim.

Yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüttüğüm süre içinde birlikte çalıştığım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma (Başkan Vekili Davut Altuntaş ve Muhasip Üye Şemsettin Gümüştekin) denetim kurulu üyesi arkadaşlarıma (Av. Selahattin Köse ve Elekt. Müh. Gürsel Dağ) basta sitemiz müdiresi Özlem Atabey hanımefendi olmak üzere sahadan sorumlu şef Ali Karakılıç beyefendi ve diğer çalışan mesai arkadaşlarıma, fikirleri ve önerileri ile bizlere destek veren internet sayfamızın editörü Mustafa Hunca beye vermiş olduğu destek, özverili çalışmaları, samimi ve adil davranışlarından dolayı sizlerin huzurunda takdir ve teşekkürü bir borç biliyorum.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile denetçilerin tescil işlemleri yapılmış olup 02.08.2019 tarihi itibari ile noterden tanzim edilen yetki belgeleri ile resmen göreve başlamış bulunmaktadırlar. 29.07.2019 tarihinde yapılan genel kurulda seçilen Av. Selahattin Köse ve ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Bu güne kadar genel kurul toplantılarına bizatihi ya da vekalet yoluyla katılarak görev yapmış olan tüm ortaklarımıza katılımlarından dolayı, bize teveccüh edip sitemize dürüstçe ve şeffaflıkla adil ve tarafsız hizmet edebilmek için seçilmemizi sağlayan siz değerli ortaklarımıza canı gönülden teşekkür ediyor ve desteklerinizin devamını rica ediyorum.

Başta hazirun cetveline imzaların alınması sırasında akıcılığı sağlamak için ve genel kurul salonunda siz değerli ortalarımıza hizmet eden kooperatif çalışanlarına ve kafeterya işletmesinin sahibine ve personeline çok teşekkür ediyorum.

Görev süresince şayet gönlünü kırdığım ortaklarımız veya çalışanlarımız var ise onlardan özür diliyorum ve haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Hakkımda iftira eden ancak yüzüme karşı çok dürüst ve şeffaf olduğumu beyan eden birkaç kişi haricindeki tüm ortaklarımıza ve çalışanlarımıza varsa bende hakları helal ediyorum.

Sitemizde güzel günler, anılar geçirmenizi temenni ediyor ve Sizleri Allah’ a emanet ediyorum.

2017-2019 döneminde
Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan
İsmail DEMİRBAŞCI

Duyuru – 2019 /12: Eski Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Demirbaşcı’dan Teşekkür Mesajı” üzerine bir yorum

 1. Merhabalar
  Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarını tebrik edip başarılar dilerken acizane bir temenni ve talebi dile getirmek istiyorum….

  Şöyle ki;
  Kooperatifimizin kontrolü dışındaki anlık arıza ve tamir kesintileri hariç yetkili ve ilgili kurumlarca planlanmış ucun ve/veya kısa süreli elektrik ve su kesintilerinin internet üzerinden bildirimleri bir şekilde takip etmeyen/edemeyen üyelerimize kolaylık olması maksatlı girişe arabalı ve yata olarak dikkati çekecek şekilde bir uyarı panosu ve camii höpörlörümüzden defaaten anons yolu ile duyurulması ciddi bir kolaylık ve memnuniyet oluşturacaktır…

  Kooparasyon yapılanmaların diğer bir iyi yanı da kanun ve mevzuatlara aykırılık teşkil eremeyecek bir şekilde iç yapı ve organizeye müsait olmasıdır kanaatindeyim… Vesselam…

  Zafer Güler
  Selam ve dua ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir