DUYURULAR/HABERLER

Duyuru – 2020 / 07: Belediyeye yapılan yazılı şikayet üzerine “Eski Giriş Kapısı” mecburen tekrar açılmıştır.

Değerli Kooperatif Ortaklarımız,

Bildiğiniz üzere 29 Haziran tarihinde yine web sitemizde bir açıklama yapmış ve eski giriş kapısının bazı muhalif kişilerce belediyeye şikayet edilerek açtırılmak istendiğini ve kooperatif yönetiminin belediyeden gelen ekibe durumun site güvenliğiyle ilgili olduğunu açıklaması üzerine kapının kapalı kaldığını bildirmiştik.

Fakat maalesef olay burada kalmadı. Daha önceki şikayetleri belediyeye yapan ve daha önce ismini vermekten imtina ettiğimiz ABDULLAH KASAP isimli şahıs bu sefer yazılı dilekçe ile belediyeye bir kere daha  müracaat ederek eski giriş kapısının tekrar açılmasına neden olmuş bulunmaktadır.

Bu durumda şunu bilmenizde fayda görüyoruz ki , kooperatifimizin normal giriş kapısı muhasebe büromuzun olduğu yeni yerdedir. Burada barikatlar bulunmakta ve hatta nöbetçi arkadaşımızla birlikte sitenin giren çıkanı kontrol altında tutulmaktadır. Şimdiyse, Abdullah Kasap isimli bu şahsın belediyeye yapmış olduğu şikayet neticesinde eski kapı girişini de mecburen açık tutmak zorunda kaldığımızdan sitemize seyyar satıcıların ve tabii tanımadığımız yabancıların girmesi ve site sakinlerinin huzur ve güvenliğine zarar verme olasılığı oldukça artmış bulunmaktadır.

Abdullah Kasap isimli bu kişinin hangi nedenlerle bu tip davranışlar içinde olduğu açıktır. Söz konusu şahısın niyetinin kooperatifimiz dahilinde düzensizliklerin oluşmasını sağlayarak yönetimi zayıf ve kötü göstermek, yani mevcut yönetime zarar vermekten başka bir şey olmadığı çok açıktır.

Değerli ortaklarımız, lütfen şu hususu da not ediniz: Bu kişi yönetime kötülük yapmak isterken aynı zamanda kooperatifimize yani siz değerli ortaklarımıza da zarar vermekten kaçınmamaktadır. Yani güvenlik ve huzurunuza zarar gelmesi olasılığının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bu durumu tekrar bilgilerinize arz eder bu vesile ile Allah’tan sağlık ve mutluluklar dileriz

YÖNETİM KURULU

Duyuru – 2020 / 07: Belediyeye yapılan yazılı şikayet üzerine “Eski Giriş Kapısı” mecburen tekrar açılmıştır.” üzerine bir yorum

  1. Açılan kapı da kontrol olucakmı? Kontürolsüz giriş çıkışların Sitemizin güvenliği açısın dan problemler getireceği aşıkardır . Lütfen güvenliği ve site sakinlerinin kaygısını göz önünde bulundurarak düzenli bir karara bağlayın . İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir