DUYURULAR/HABERLER

Duyuru – 2018/01: Ortaklarımızın web sayfamıza yapacakları yorumlarla ilgili önemli hatırlatma

Değerli Ortaklarımız,

Bildiğiniz üzere, siz değerli ortaklarımızın kooperatifimiz yönetimi ile ilgili bütün soru ve  yorumlarınızı elimizden geldiğince yanıtlayarak “ŞEFFAF” bir idare tarzı gösterme konusunda bir sözümüz mevcut bulunmaktadır. Bunu da dürüst ve samimi olarak yerine getirmeye çalışıyoruz.

Bu arada maalesef bazı kooperatif ortaklarımızın iyi niyetle bilgi talep etmek ve samimi tenkitlerini iletmek yerine bazı özel menfaat meselesi yüzünden gereksiz (gerekli diyemiyoruz) ve gerçeği yansıtmayan hususlarda sırf yönetimi “YIPRATABİLMEK” adına ve de kimliklerini saklayarak yorumlar gönderdiklerine şahit olmaktayız. Bu söz konusu yorum sahiplerinin bazılarının yönetime yakın pozisyonda olduğu tarafımızca bilinmekte olup, gönderdikleri mesajlarda kullanmış oldukları saygı dışı ve haddini aşan ifadeler de yönetimimizi taciz eder mahiyet arz etmeye başlamıştır. İşin ilginç tarafı bu kişilerin IP numaraları (kullandıkları internet kimlik numarası) web sayfamızda mevcut bir yazılım sayesinde tarafımızca net olarak bilinmekte olduğundan bu olumsuz tutumu sürdürmeleri halinde haklarında gerekli hukuki süreç başlatılacaktır.

Diğer taraftan şu duyuruyu yapmak ihtiyacını hissediyoruz; Web sayfamıza yorum veya mesaj gönderecek olan değerli ortaklarımızın kimliklerini gizlemeden yazışmalarını önemle rica ediyoruz. Diğer bir deyişle, mesajı gönderen ortağımızın kooperatifte kayıtlı olduğu şekliyle adını ve soyadını yazmasını lütfen rica ediyoruz. Aksi halde gelen yorum veya mesaja cevap verme imkanımız olmayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

                          Yönetim Kurulu

Başkan                                                   2. Başkan
İsmail Demirbaşcı                             Davut Altuntaş