DUYURULAR/HABERLER

Duyuru – 2018/13: Zümrütevler Yapı Kooperatifi Genel Kurulu’nda İsmail Demirbaşcı ve ekibi yeniden yönetime seçildi

Zümrütevler Yapı Kooperatifimiz 22 Temmuz 2018 Pazar günü önemli bir olay yaşadı. “2018 Genel Kurul Toplantısı” kooperatifimizin içerisinde bulunan ZÜMRÜT CAFE isimli sosyal tesisimizde gerçekleştirildi.

Divan Heyetine Başkanlık eden Mehmet Ali Gündüz Bey’in yönetiminde, Çevre Bakanlığı’ndan görevli tayin edilen komiser Barış Karakoyun Bey’in tarafsız ve değerli denetimi ve yönlendirmesiyle yapılan Genel Kurul Toplantısında 2 liste yarıştı.

Zaman zaman yaşanan ufak tefek hararetli tartışmalara rağmen toplantı oldukça dostane bir havada ve başarılı bir şekilde cereyan etti. İLHAN KIRKPINAR ve İSMAİL DEMİRBAŞCI adlı kooperatif ortaklarının ekipleri arasındaki rekabet İsmail Demirbaşcı listesinin açık ara üstünlüğü ile sonuçlandı ve kendisi 1 yıllık çalışmasından sonra yine başkan olarak seçilmiş oldu.

Kooperatif ortakları İsmail Beyin şahsında teveccühlerini göstererek kendisinin bu tarihe kadar geçen 1 yıllık süre zarfındaki çalışmalarını takdir edip 142 oy verdiler. Buna mukabil İlhan Kırkpınar başkanlığındaki rakip liste ise ancak 78 oy alabildi, kooperatif ortaklarından.

Buna göre YÖNETİM KURULU olarak İsmail Demirbaşcı, Davut Altuntaş ve Şemseddin Gümüştekin seçilmiş oldular. DENETİM KURULU olarak da Selahattin Köse ve Gürsel Dağ göreve getirildiler.

2018 GENEL KURUL TOPLANTISI TUTANAKLARI İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZDiğer taraftan toplantı boyunca kooperatif avukatı Selahattin Köse’ de çok değerli bir performans göstererek başarılı bir genel kurul çalışması yapılmasına büyük katkı vermiş oldu. Kooperatifimiz bu yazıda ismi geçen diğerleri gibi keza Selahattin Bey’e de çok teşekkür borçludur.

Bu arada başta büro müdiremiz Özlem Hanım olmak üzere Ali Bey ve emeği geçen bütün diğer arkadaşlara da teşekkür ediyoruz.

Son olarak da genel kurulun yapıldığı mekan olan Zümrüt Cafe işletmecisi Murat Gülecen Bey ve ekibi de misafirlerini son derece güzel ağarladıkları için teşekkürleri hak etmiş oldular hiç şüphesiz.

Biz de İsmail Demirbaşcı ve ekibinin bu yeni 1 yıllık dönemde daha da deneyimli ve yetkili olarak çok daha güzel çalışmalar yapacaklarına ve kooperatifimizin birçok eksikliklerini gidereceklerine inanarak kendilerine başarılar diliyoruz.

Editör

Duyuru – 2018/13: Zümrütevler Yapı Kooperatifi Genel Kurulu’nda İsmail Demirbaşcı ve ekibi yeniden yönetime seçildi” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar… Sitedeki görsellere yenileri eklense yararlıolur düşüncesindeyim.. Mesela, sizlere çok zahmet olmazsa, girişe yakın mevkide çalışma yapılan cocuk parkı, sosyal tesislerin düzenlenmiş son halini şahsen ben merak ediyor ve fotoğraftan da olsa görmek istiyorum.. Benim evin karşsında gecen yaz 2 ay boyunca pazar günleri dahil yapımı süren inşaatların bitmiş olmasının, haberini fotoğraflarda da olsa görmek isterim.. Muhabbetlerimle…
    Zafer Güler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir